slavic spirits

Zespół

Wierni przodkom

Michał Bejda

prawoznawca - strateg

 Doświadczony przedsiębiorca. Swoje pierwsze firmy otwierał mając 20 lat. Prowadził wiele działalności hurtowych związanych z towarami akcyzowymi oraz towarami premium, ponadto stworzył ekskluzywne centrum medyczne w Warszawie. Miłośnik jazdy konno, na nartach i żeglarstwa. Odpowiedzialny za kwestie formalne oraz strategie biznesowe.

Dominik Wardęszkiewicz

sensoryk - marketingowiec

Pomysłodawca przedsięwzięcia Slavic Spirits. Wcześniej Inżynier branży energetycznej w dziedzinie innowacji z sukcesami, by zrezygnować z niej dla realizowania własnych marzeń i pasji, czyli budowania marki alkoholi. Miłośnik sensoryki trunków, rekonstruktor historyczny i pasjonat gry w golfa. Odpowiedzialny za budowanie strategii marketingowych oraz budowania strategii sensoryki produktu.

Marek Morawski

Mistrz gorzelnctwa

Specjalista gorzelnik z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Wiedzę zdobywał w Niemczech u rodziny posiadającej 200 letnią tradycję gorzelniczą, ucząc się ich kunsztu, specjalistycznych tajemnic produkcji i nabywając bezcenną wiedzę przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Jedna z najbardziej kompetentnych osób w Polsce w kwestii produkcji okowit owocowych. Odpowiedzialny za destylację tychże trunków.

Mateusz Kibler

mistrz fotografii

Człowiek orkiestra. Potrafi zorganizować sesje nawet w najtrudniejszych warunkach, spiąć projekt fotograficzny na ostatni guzik, wybrać odpowiedni sprzęt i osoby do projektu zdjęciowego, dbając o powodzenie całego przedsięwzięcia.

Michał Szymański

mistrz alchemii

Archeolog, rekonstruktor historyczny i odtwórca dawnych receptur. Od 2010 roku prowadzi Pracownię Alchemika – jedyny w Polsce badawczo-edukacyjny projekt poświęcony dziejom destylacji. W naszym zespole Michał odpowiada za konsultacje historyczne, czuwając nad merytoryczną poprawnością inicjatywy.

Michał Wolniak

artysta grafik

Człowiek z niesamowitym wyczuciem stylu. Prawdziwy artysta potrafiący skomponować idealnie pasującą etykietę do strategii produktu. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. To Michał jest odpowiedzialny za oprawę wizualną naszych produktów.

Podziękowania

Dla Mateusza Kiblera za wsparcie na wczesnym etapie przedsięwzięcia.

Dla Bartosza Janiczek (Rekografia) za cudowne zdjęcia produktowe, zdjęcie kobiety w płomieniach oraz sesję z zespołem Żywiołak. Bartek jest zawodowcem i ma wyjątkowe wyczucie estetyki planu i kompozycji. Jest po-prostu artystą.

Dla Wiktora Nowaka za zdjęcia pra-prototypu i produkcji listewek.

Dla Małgorzaty Tosik za zdjęcia z Muzeum Włókiennictwa.

Dla firmy wawawake.pl za udostępnienie pięknej przestrzeni na pierwsze spotkanie z zespołem Żywiołak oraz elastyczność w prowadzeniu nagrań i zdjęć

Produkty

przekierowanie do listy w oknie poniżej

Slavic Spirits

Only best quality